Lise Caddesindeki çalışmalar sürüyor | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 14:59

Lise Caddesindeki çalışmalar sürüyor

ADIYAMAN BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN OTOGARIN DOĞUSUNDA BULUNAN LİSE CADDESİ İLE MALATYA YOLUNU BİRBİRİNE BAĞLAYACAK OLAN CADDEDE SÜRDÜRÜLEN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR.

Lise Caddesindeki çalışmalar sürüyor
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 17:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/lise-caddesindeki-calismalar-suruyor/57069/" title="facebook">

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından otogarın doğusunda bulunan Lise Caddesi ile Malatya yolunu birbirine bağlayacak olan caddede sürdürülen çalışmalar devam ediyor.

Yoğun çalışmaların sürdürüldüğü noktalardan bir tanesi olan otogarın doğusunda bulunan Lise Caddesi ile Malatya Yolundaki yol yapım işlemini yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, ekiplere kolaylıklar diledi.

İncelemeler sırasında kısa bir bilgi de veren Başkan Kılınç, “Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kavşağı ile Malatya Yolunu birbirine bağlayacak olan Lise Caddesindeki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledik. Ekiplerimiz titiz ve planlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Önceliğimiz yapılan işi sağlam ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak halkımıza hizmetin en kalitelisini sunmaktır” diye konuştu.