Manisa Büyükşehir'den Kırkağaç'a yeni yıl müjdesi | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 09:43

Manisa Büyükşehir’den Kırkağaç’a yeni yıl müjdesi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KIRKAĞAÇ’TA 53 SOKAK VE ATATÜRK CADDESİ’NDE, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN’ÜN TALİMATI DOĞRULTUSUNDA YENİ YILDA PRESTİJ CADDE ÇALIŞMASINA BAŞLAYACAK. AYDINLATMA VE ÜST YAPISIYLA YEPYENİ BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK OLAN CADDELER, BÖLGEYE PRESTİJ KATACAK.

Manisa Büyükşehir’den Kırkağaç’a yeni yıl müjdesi
Son Güncelleme :

26 Aralık 2020 - 15:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/manisa-buyuksehirden-kirkagaca-yeni-yil-mujdesi/45387/" title="facebook">

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç’ta 53 Sokak ve Atatürk Caddesi’nde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatı doğrultusunda yeni yılda prestij cadde çalışmasına başlayacak. Aydınlatma ve üst yapısıyla yepyeni bir görünüme kavuşacak olan caddeler, bölgeye prestij katacak.

Kırkağaç ilçesi 53 Sokak ve Atatürk Caddesi’nde yürütülen doğal gaz alt yapı çalışmasının ardından, Manisa Büyükşehir Belediyesi üst yapı çalışmasına başlayacak. Üst yapıdan aydınlatmaya kadar, Büyükşehir Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilenecek olan cadde, bambaşka bir görünüme kavuşacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, MHP İlçe Başkanı Halil Boğaz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Kıykaç ile çalışma yapılacak olan iki caddede incelemede bulundu.

Doğal gaz altyapı çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte yeni yılda mevcut iki caddede çalışmaya başlayacaklarının müjdesini veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, “Projeleri hazır olan iki caddede, yapılacak olan prestij cadde çalışması öncesi incelemede bulunduk. Yeni yılda başlaması planlanan çalışmada, üst yapı baştan aşağı yenilecek. Ardından da yapılacak olan aydınlatma çalışmasıyla caddeler ışıl ışıl bir görünüme kavuşacak. Yapılacak olan peyzaj uygulamasıyla da caddeye daha estetik bir görünüm katacağız” dedi.