Kayseri Melikgazi'de Pazar Yeri Denetimleri | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 07:03

Kayseri Melikgazi’de Pazar Yeri Denetimleri

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, KEYKUBAT MAHALLESİ’NDEKİ PAZAR YERİNİ ZİYARET ETTİ. KORONA VİRÜS NEDENİYLE TÜM TEDBİRLERİN TİTİZLİKLE UYGULANDIĞI MELİKGAZİ’DE PAZAR YERLERİ DENETİMLERİNİ SÜRDÜREN BAŞKAN DR. PALANCIOĞLU, ALINAN ÖNLEMLERE HASSASİYETLE YAKLAŞAN VATANDAŞLARA VE ESNAFA TEŞEKKÜR ETTİ.

Kayseri Melikgazi’de Pazar Yeri Denetimleri
Son Güncelleme :

28 Kasım 2020 - 13:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/melikgazide-pazar-yeri-denetimleri-aksatilmadan-yapiliyor/26495/" title="facebook">

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Keykubat Mahallesi’ndeki pazar yerini ziyaret etti. Korona virüs nedeniyle tüm tedbirlerin titizlikle uygulandığı Melikgazi’de pazar yerleri denetimlerini sürdüren Başkan Dr. Palancıoğlu, alınan önlemlere hassasiyetle yaklaşan vatandaşlara ve esnafa teşekkür etti.

Başkan Dr. Palancıoğlu, vatandaşların hijyenik bir ortamda güvenle alışverişlerini yapabilmeleri amacıyla pazar içerisinde belediye olarak gerekli her türlü tedbiri alarak, titiz bir dezenfekte çalışması yürüttüklerini, pazar içerisinde zabıta görevlileri tarafından denetimlerini sürdürdüğünü belirtti.

Denetimler sırasında esnaf ve vatandaşlara Covid-19 tedbirleri konusunda alınacak tedbirler konusunda uyarılarda bulunan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Keykubat Mahallesi pazar yerinde esnafımızı ziyaret ederek korona virüse karşı bilgilendirmelerde bulunduk. Tedbirlere uymak ve virüsü yenmek bizim elimizde. Maskemizi takalım, fiziksel mesafemizi koruyalım ve el temizliğimize dikkat edelim, sağlıkla kalalım. Hem sosyal mesafenin korunması hem de vatandaşlarımızın pazar yerlerinde huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken, sağlığının da korunabilmesi açısından alınan tüm tedbirleri uyguluyoruz. Öncelikle alınan her türlü tedbir, toplum sağlığı içindir. Bu noktada tedbirlere hassasiyet gösteren bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Melikgazi İmar Haberleri