Merkezefendi Belediyesinde vezneler hafta sonu açık olacağı açıklandı | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 08:54

Merkezefendi Belediyesinde vezneler hafta sonu açık olacağı açıklandı

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ, EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ’NİN İKİNCİ TAKSİT ÖDEMELERİNİN SON GÜNÜ 30 KASIM 2020 PAZARTESİ GÜNÜ OLDUĞUNU VE HAFTA SONU VEZNELERİN AÇIK OLACAĞINI BELİRTTİ.

Merkezefendi Belediyesinde vezneler hafta sonu açık olacağı açıklandı
Son Güncelleme :

27 Kasım 2020 - 15:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/merkezefendi-belediyesinde-vezneler-hafta-sonu-acik-olacagi-aciklandi/26080/" title="facebook">

Merkezefendi Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ikinci taksit ödemelerinin son günü 30 Kasım 2020 Pazartesi günü olduğunu ve hafta sonu veznelerin açık olacağını belirtti.

Merkezefendi Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ikinci taksit ödemelerinin son günü 30 Kasım 2020 Pazartesi günü olması ve pandemi nedeni ile yoğunluk yaşanmaması için hafta sonu veznelerini açık tutacak. Vatandaşlar 28 Kasım Cumartesi ve 29 Kasım Pazar günü saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında Merkezefendi Belediyesi Ana binasında bulunan veznelerde vergilerini yatırabilecekler. Merkezefendili vatandaşlar veznelerde vergisini kredi kartı ile de ödeme yapabilecek. İsteyen vatandaşlar ödemelerini Merkezefendi Belediyesi resmi internet sayfası olan merkezefendi.bel.tr adresi üzerinden ve Halkbank ATM’lerinden, internet şubesinden de yapılabilecekleri açıklandı.