Milli eğitim müdürü Sarı, deprem güçlendirme çalışmalarını inceledi | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 16:26

Milli eğitim müdürü Sarı, deprem güçlendirme çalışmalarını inceledi

ÇORUM İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YAKUP SARI, ÜÇ İLÇEDE OKULLARDAKİ DEPREM GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Milli eğitim müdürü Sarı, deprem güçlendirme çalışmalarını inceledi
Son Güncelleme :

17 Ocak 2021 - 17:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/milli-egitim-muduru-sari-deprem-guclendirme-calismalarini-inceledi/60358/" title="facebook">

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, depreme karşı güçlendirme çalışmaları ile bakım-onarımları devam eden okullarda incelmelerde bulundu. Sarı, bu kapsamda Osmancık, Dodurga ve Laçin ilçelerini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Sarı, beraberinde inşaat biriminden sorumlu Şube Müdürü Müslim Kılıç ile birlikte Osmancık, Dodurga ve Laçin ilçelerinde depreme karşı güçlendirme çalışmaları ile bakım-onarımları devam eden okullarda incelmelerde bulundu.

Osmancık’ta Nenehatun Özel Eğitim Uygulama Okulu, Tevfik İleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Koyun Baba İlkokulu ile Dodurga Çok Programlı Anadolu Lisesi, Dodurga Şehit Murat Alıcı Ortaokulu ile Laçin Atatürk İlkokulu ve Ortaokulunda yerinde incelemelerde bulunan Sarı, yetkililerden bilgi aldı.

Milli Eğitim Müdürü Sarı, okullarda yürütülen güçlendirme ve inşaat çalışmalarının en kısa sürede tamamlanıp, yüz yüze eğitime başlandığında öğrencilerimizin hizmetinde olacağını belirtti.