Niğde Belediyesi kısıtlama günlerini fırsata çevirdi | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 12:29

Niğde Belediyesi kısıtlama günlerini fırsata çevirdi

NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI FEN İŞLERİ, SU VE KANALİZASYON, TEMİZLİK, PARK VE BAHÇE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNİN ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

Niğde Belediyesi kısıtlama günlerini fırsata çevirdi
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 15:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/nigde-belediyesi-kisitlama-gunlerini-firsata-cevirdi/31413/" title="facebook">

Niğde Belediye Başkanı Fen işleri, Su ve Kanalizasyon, Temizlik, Park ve Bahçe müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Özdemir, kısıtlama günlerini fırsata çevirdiklerini söyledi.

Toplum olarak pandemiyle mücadele edildiğini belirten Özdemir şunları kaydetti: ’’Bütün enerjimizi pandemiyle mücadeleye verdik. Ama hep birlikte kurallara uyduğumuzda pandemiyi birlikte yeneceğiz. Ancak biz Niğde Belediyesi olarak kısıtlama günlerini fırsata çevirdik. Hazır cadde ve sokaklar boşken, kanalizasyon, asfalt, park ve bahçe, alt ve üst yapı ekiplerimiz çalışmalarını sürdürerek kısıtlamayı avantaja çevirdik. Sezon bitmeden yani kar ve yağmur başlamadan Niğde’nin bir çok sorununu çözmek istiyoruz ve bu konuda da hızlı çalışmalar yapıyoruz. Bu bakımdan çok yol kat ettik. Umuyorum ki rahat bir kış geçireceğiz. İleriye dönükte uzun vadelide çok daha refah ve konfor içerisinde yaşayacağımız bir şehri hazırlıyoruz” dedi.