Niğde'de esnaf kısıtlamada mesaiye devam ediyor | 12 Haziran 2024İmar Haber

12 Haziran 2024 - 18:02

Niğde’de esnaf kısıtlamada mesaiye devam ediyor

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA 10.00-17.00 SAATLERİ ARASINDA İZİN VERİLER İŞ YERLERİ HİZMETE DEVAM EDİYOR.

Niğde’de esnaf kısıtlamada mesaiye devam ediyor
Son Güncelleme :

20 Aralık 2020 - 15:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/nigdede-esnaf-kisitlamada-mesaiye-devam-ediyor/42017/" title="facebook">

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınının önlenmesine yönelik uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında 10.00-17.00 saatleri arasında izin verilen iş yerleri hizmete devam ediyor.

Niğde’de kısıtlama süresince vatandaşların mağdur olmamaları için market, fırın, manav, kuruyemiş ve paket servis hizmeti veren lokantalar çalışmalarını sürdürüyor.

Fırın işletmecisi Tuncay Şener, yaptığı açıklamada, Niğde’de sokakların kaldığını ancak vatandaşlar ekmeksiz kalmaması için çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, yürüme mesafesinde olan vatandaşların gelip ekmeklerini alabildiklerini söyledi.

Lokanta işletmecisi Bünyamin Karataş ise “Türk kültürü devam ediyor çok şükür. Evde korona virüs hastası olana bile yakınları bizleri arayarak yemek ikramında bulunduruyorlar. İnşallah bu virüs dünyadan ve ülkemizde biter ve eski günlere kavuşuruz” dedi.