Öğretmenlerden Vali Çuhadar'a Ziyaret | 20 Haziran 2024İmar Haber

21 Haziran 2024 - 01:26

Öğretmenlerden Vali Çuhadar’a Ziyaret

ADIYAMAN VALİSİ MAHMUT ÇUHADAR, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA KENDİSİNİ ZİYARET EDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ALAGÖZ VE ÖĞRETMENLERDEN OLUŞAN HEYETİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.

Öğretmenlerden Vali Çuhadar’a Ziyaret
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 17:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ogretmenlerden-vali-cuhadara-ziyaret/23951/" title="facebook">

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kendisini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve öğretmenlerden oluşan heyeti makamında kabul etti.

Gerçekleşen ziyarette öğretmenler Vali Mahmut Çuhadar’a çiçekverdi. Öğretmenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre sohbet eden Vali Mahmut Çuhadar:“Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç siz öğretmenlerimizsiniz. Sizler, insanoğlunu eğitmek, yetiştirmek ona bilmediğini öğretmek gibi gerçekten kutsal, gerçekten mübarek bir mesleği icra etmektesiniz. Geleceğin huzurlu, güvenli ve büyük Türkiye’sinin inşasında rol alacak gençlerimiz sizlerin elleriyle şekillenecektir. Biz inanıyoruz ki Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. Yılında ülkemizin geleceğine bilgili, vatansever, milli ve manevi değerlerimizi iyi kavramış öğretmenlerimizin yetiştirdiği çocuklarımız sayesinde ulaşılacaktır. Bu kutsal mesleğin onurlu temsilcileri olan siz değerli öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum” diye konuştu.