Bolu'da Ölen Amcasının Giysilerini Hayır Kurumlarına Bağışladı | 23 Haziran 2024İmar Haber

23 Haziran 2024 - 17:30

Bolu’da Ölen Amcasının Giysilerini Hayır Kurumlarına Bağışladı

BOLU’DA, TUĞBE BEŞLİOĞLU İSİMLİ VATANDAŞ NİSAN AYINDA ÖLEN AMCASINN İŞYERİNDE BULUNAN GİYİM EŞYALARINI HAYIR KURUMLARINA BAĞIŞLADI.

Bolu’da Ölen Amcasının Giysilerini Hayır Kurumlarına Bağışladı
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 17:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/olen-amcasinin-dukkanindaki-giysileri-hayir-kurumlarina-bagisladi/23935/" title="facebook">

Bolu’da Tuğçe Beşlioğlu isimli vatandaş, Nisan ayında ölen amcasının işyerinde bulunan giyim eşyalarını hayır kurumlarına bağışladı.

Edinilen bilgiye göre, Tabaklar mahallesi İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan Ahmet Beşlioğlu, Nisan ayında hayatını kaybetti. Cadde üzerinde giyim mağazası bulunan Ahmet Beşlioğlu’nun ölümünün ardından yeğeni Tuğçe Beşlioğlu amcasının hatırasını yaşatmak için işyerinde bulunan giyim eşyalarını hayır kurumlarına bağışladı. Yeğen Beşlioğlu iş yerinde bulunan çorap, iç çamaşırı gibi giyim malzemeleri raflardan tek tek indirerek Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Hayır Çarşısı ile Bolu Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren çocuk esirgeme kurumu ile huzurevleri yetkililerine teslim etti.