Ordu'da çocukların kar sevinci | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 04:46

Ordu’da çocukların kar sevinci

ORDU’NUN YÜKSEK KESİMLERİNDE DÜN AKŞAM SAATLERİNDE ETKİLİ OLAN KAR YAĞIŞI SONRASI KENTİN ŞEHİR TERASI OLAN BOZTEPE’DE ÇOCUKLAR, DOYASIYA EĞLENDİ.

Ordu’da çocukların kar sevinci
Son Güncelleme :

18 Ocak 2021 - 13:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/orduda-cocuklarin-kar-sevinci/61123/" title="facebook">

Ordu’nun yüksek kesimlerinde dün akşam saatlerinde etkili olan kar yağışı sonrası kentin şehir terası olan Boztepe’de çocuklar, doyasıya eğlendi.

Dün akşam saatlerinde yüksek kesimlerde etkisi arttıran ve Ordu’nun şehir terası olarak bilinen 530 metre yükseklikteki Boztepe’de görüntüler değişmedi. Her kar yağışında insanların en uğrak noktalarından birisi olan Boztepe’de, çocuklar poşet ve kızaklarla kayarak, karın keyfini çıkarttı. Aileleri ile birlikte kartopu oynayan çocuklar, kardan adam yapmayı da ihmal etmedi. Hava sıcaklığının 1 dereceye kadar düştüğü ve kartpostallık görüntülerin oluştuğu Boztepe’de bazı vatandaşlar, kar üzerinde yuvarlanarak stres attı.

“İnsanlar gelip buranın güzelliğini görsünler”

Ailesi ile birlikte karın keyfini yaşayan Nevin Gören isimli vatandaş, stres atmak için Boztepe’ye çıktıklarını belirterek, “Çok şükür kar gördük. Kartopu oynayıp, yuvarlanıyoruz. Çok eğlenceli, inşalar gelip buranın güzelliğini görsünler” dedi.

Kamil Ergül isimli vatandaş da torunu ile birlikte Boztepe’ye çıktıklarını ifade ederek, doğa ve manzaranın keyfini çıkarttıklarını söyledi.