İmar Haber

Ordu’da zabıtanın Kovid-19 denetimleri

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI ZABITA EKİPLERİ, ŞEHİR GENELİNDE COVİD-19 SALGINININ YAYILIMINI ÖNLEMEK AMACIYLA YAPTIĞI DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. BU KAPSAMDA EKİPLER, SON 6 AY İÇERİSİNDE 4 BİN 549 İŞYERİNE DENETİM GERÇEKLEŞTİRDİ.

Ordu’da zabıtanın Kovid-19 denetimleri
Google News
08 Aralık 2020 - 10:55

Ordu Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri, şehir genelinde Kovid-19 salgınının yayılımını önlemek amacıyla yaptığı denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, son 6 ay içerisinde 4 bin 549 iş yerine denetim gerçekleştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Ordu İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararları ile belediye yetkili organlarınca alınan tedbirlerin kararlılıkla uygulanması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler, son 30 gün içerisinde bin 453 iş yerinde maske, mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere gıda güvenliğiyle de ilgili kontrollerde bulundu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Cevdet Çağlar, il genelinde ekiplerin son 30 gün içerisinde bin 453 iş yerini ziyaret ederek esnafları ve vatandaşları kurallara riayet etmeleri konusunda uyarılarda bulunduğunu söyledi. Çağlar, “Yine ekiplerimiz son 6 ay içerisinde toplamda 4 bin 549 iş yerinde denetimlerde bulundu” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları