Patnos Şoförler Odası Başkanlığı , taksicilerin çalışma koşullarını iyileştirmek için ilçede olmayan taksi duraklarını yaptı. | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 19:54

Patnos Şoförler Odası Başkanlığı , taksicilerin çalışma koşullarını iyileştirmek için ilçede olmayan taksi duraklarını yaptı.

PATNOS ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANLIĞI, TAKSİCİLERİN ÇALIŞMA KOŞULLARINI İYİLEŞTİRMEK İÇİN İLÇEDE OLMAYAN TAKSİ DURAKLARINI YAPTI.

Patnos Şoförler Odası Başkanlığı , taksicilerin çalışma koşullarını iyileştirmek için ilçede olmayan taksi duraklarını yaptı.
Son Güncelleme :

14 Ocak 2021 - 12:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/patnos-soforler-odasi-baskanligi-taksicilerin-calisma-kosullarini-iyilestirmek-icin-ilcede-olmayan-taksi-duraklarini-yapti/58050/" title="facebook">

Patnos Şoförler Odası Başkanlığı, taksicilerin çalışma koşullarını iyileştirmek için ilçede olmayan taksi duraklarını yaptı.

Şehir merkezinde dolaşarak, buradaki taksici esnaflarla sık sık bir araya gelen Başkan Mehmet Ali Çarboğa, taksi esnafıyla da görüş alışverişinde bulundu ve onların talepleri doğrultusunda taksi duraklarının yapılması çalışmasını başlattı. İlçede çalışan taksicilerle beraber maliyetini karşıladıkları taksi durakları taksicileri kış aylarında soğuktan kurtulmalarını sağladı.

Patnos Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Çarboğa, “İlçemizde yaklaşık otuz yıldır taksi durakları yoktu, taksici esnafımız kış aylarında yaşadıkları sıkıntılara son vermek adına esnafımızla beraber karar aldık ve taksi duraklarını yapmaya karar verdik. Patnos Belediyesinin bize yer tahsisi sonrasında ilçemizde bulunan 13 taksi durağından 7 tane yapmayı başardık şu ana kadar, geri kalan duraklarımızı da en kısa zamanda yapacağız” diye konuştu.

Taksici Bilal Karahan da yaptığı açıklamada, ‘’Biz taksicilerin bu zamana kadar durakları yoktu sağ olsun Patnos Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Çarboğa’nın girişimleri ile bu sorunumuz giderildi, kış aylarında soğukta kalacak yerimiz yoktu şimdi duraklarımızda rahat bir nefes alıyoruz” dedi.