Şehit olan öğretmenler anısına fidan diktiler | 19 Haziran 2024İmar Haber

19 Haziran 2024 - 04:32

Şehit olan öğretmenler anısına fidan diktiler

SAKARYA’NIN ERENLER İLÇESİNDE BULUNAN MEHMET GÖLHAN İLKOKULU-ORTAOKULU’NDA ŞEHİT OLAN ÖĞRETMENLER ANISINA 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Şehit olan öğretmenler anısına fidan diktiler
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 15:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sehit-olan-ogretmenler-anisina-fidan-diktiler/23642/" title="facebook">

Sakarya’nın Erenler ilçesinde bulunan Mehmet Gölhan İlkokulu-Ortaokulu’nda şehit olan öğretmenler anısına 24 Kasım Öğretmenler Gününde fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.

Şehit olan öğretmenler anısına, 24 Kasım Öğretmenler Gününde fidan dikim etkinliği yapıldı. Erenler ilçesinde bulunan Mehmet Gölhan İlkokulu-Ortaokulunda fidanlar dualar eşliğinde toprak ile buluştu. Etkinlikte konuşan okul müdürü Nazmi Bıyıklı, yarınların mimarı olan gençlerin her birinin bir fidan olduğunu, yarınların onlara emanet olduğunun unutulmaması gerektiğini ve yeni nesillerin bu bilinçle yetiştirilmesi gerektiğini ifade etti.

Bir fidanın toprakla buluşmasının öğrenciler üzerinde güzel etkiler bırakacağını belirten ana sınıfı öğretmeni Serpil Erdoğan ise, etkinlik için okul idaresine teşekkür etti. Etkinlik, fidanların sulanması ile birlikte son buldu.