İmarhaber

Tekirdağ Süleymanpaşa’ya Yeni Sahil Yürüyüş Yolu

YÜKSEL, YAPTIĞI AÇIKLAMADA, “SÜLEYMANPAŞA’MIZA, GÜZİDE BİR YAŞAM MERKEZİ DAHA KAZANDIRMANIN GAYRETİYLE, ALKAYA SAHİLİNDE YÜRÜTTÜĞÜMÜZ ÇALIŞMALARI İNCELEYEREK, YAPILACAKLARI PLANLADIK. FEN İŞLERİ MÜDÜRÜMÜZ KENAN TAŞKIN VE BELEDİYE MECLİS ÜYEMİZ MUHAMMET POLAT İLE BİRLİKTE YAPTIĞIMIZ İNCELEMEDE, BÖLGEDE GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ PROJEMİZİN DETAYLARINI KONUŞTUK. EN KISA SÜREDE TAMAMLAMAYI PLANLADIĞIMIZ YENİ SAHİL YOLU PROJEMİZLE İLÇEMİZE YEPYENİ BİR SOSYAL DONATI KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ” İFADELERİNE YER VERDİ.

Tekirdağ Süleymanpaşa’ya Yeni Sahil Yürüyüş Yolu
Google News
26 Kasım 2020 - 10:20

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından, Alkaya Mevkii ve Değirmenaltı Mahallesi arasında, ilçeye yeni bir sahil yürüyüş yolu kazandırmak amacıyla yürütülen çalışmalar hızla sürüyor. Başkan Cüneyt Yüksel, çalışmaları yerinde inceleyerek planlamalarda bulundu.

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaları Fen İşleri Müdürü Kenan Taşkın ve Süleymanpaşa Belediye Meclisi Üyesi Muhammet Polat ile birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçeye hem su sporlarının yapılabileceği hem de bisiklet ve yürüyüş yolları, kafeler ve dinlenme alanları gibi olanaklara sahip yepyeni bir sahil kordonu kazandırmak için çalışmaların sürdüğünü belirtti.Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel yaptığı açıklamada, “Süleymanpaşamıza, güzide bir yaşam merkezi daha kazandırmanın gayretiyle, Alkaya sahilinde yürüttüğümüz çalışmaları inceleyerek, yapılacakları planladık. Fen İşleri Müdürümüz Kenan Taşkın ve Belediye Meclis Üyemiz Muhammet Polat ile birlikte yaptığımız incelemede, bölgede gerçekleştireceğimiz projemizin detaylarını konuştuk. En kısa sürede tamamlamayı planladığımız yeni sahil yolu projemizle ilçemize yepyeni bir sosyal donatı kazandırmış olacağız” ifadelerine yer verdi.

Süleymanpaşa İmar Haberleri

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları