Şehrin göbeğindeki metruk bina tehlike saçıyor | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 04:37

Şehrin göbeğindeki metruk bina tehlike saçıyor

ESKİŞEHİR’DE KENT MERKEZİNDE BULUNAN METRUK EVİN İÇERİSİNDEKİ ÇÖPLER VE PİSLİK ÇİRKİN GÖRÜNTÜLER OLUŞTURURKEN, MAHALLELİYİ DE TEDİRGİN EDİYOR.

Şehrin göbeğindeki metruk bina tehlike saçıyor
Son Güncelleme :

25 Aralık 2020 - 10:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sehrin-gobegindeki-metruk-bina-tehlike-saciyor/44833/" title="facebook">

Eskişehir’de kent merkezinde bulunan metruk evin içerisinde biriken çöpler ve pislik çirkin görüntüler oluştururken, mahalleliyi de tedirgin ediyor.

Eskişehir’in en merkezi bölgelerinden biri olan Bahçelievler mahallesi Gelincikçiçeği sokakta bulunan terkedilmiş vaziyetteki evin içerisinde yığınlarla çöpler birikti. Evin içerisindeki pislik ise mahallelinin sağlığı açısından tehlike oluşturuyor. Duvarları kırık ve çatısının bazı bölümleri açıkta olan binanın içerisinde alkollü içecek şişeleri de bulunuyor. Pencere kısımlarını kapatmak için battaniye asılan binada geceleri evsizlerin, uyuşturucu ve alkol bağımlılarının kaldığı öğrenildi. Mahalle sakinleri ise tehlike saçan metruk binanın yıkılmasını istiyor.