Sevilen pastaneci son yolculuğuna uğurlandı | 23 Haziran 2024İmar Haber

23 Haziran 2024 - 17:01

Sevilen pastaneci son yolculuğuna uğurlandı

MANİSA’NIN KULA İLÇESİNDE SEVİLEN PASTANECİ ZEKİ GÜZEL, TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİ. GÜZEL’İN 3 YIL ÖNCE EŞİNİ KAYBETTİĞİ, 1 AY ÖNCE DE ANNESİNİ KAYBETTİĞİ ÖĞRENİLDİ.

Sevilen pastaneci son yolculuğuna uğurlandı
Son Güncelleme :

19 Aralık 2020 - 15:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sevilen-pastaneci-son-yolculuguna-ugurlandi/41123/" title="facebook">

Manisa’nın Kula ilçesinde sevilen pastaneci Zeki Güzel, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Güzel’in 3 yıl önce eşini kaybettiği, 1 ay önce de annesini kaybettiği öğrenildi.

Kula’da uzun yıllardır pastanecilik sektöründe hizmet veren ve gönül güzelliği ile Kulalı vatandaşlar tarafından oldukça sevilen bir isim olan Salkım Pastanesi sahibi Zeki Güzel, 28 Kasım 2020 günü Salihli’deki özel bir hastanede kalp ameliyatı oldu. Ameliyatın ardından durumu kötüye giden 41 yaşındaki Güzel, 22 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Güzel için, öğe namazının ardından cenaze töreni düzenlendi. Süleyman Şah Camii’nde Covid-19 tedbirleri kapsamında düzenlenen cenaze töreninde, Güzel’in oğlu 11 yaşındaki Furkan Güzel’in güçlükle ayakta durduğu dikkat çekti. 3 yıl önce annesi Sultan Güzel’i kaybeden Furkan’ı aile yakınları teselli etti.

Pastaneci Zeki Güzel’in cenazesi ise, kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Güzel, Kavacık Mahalle Mezarlığı’ndaki aile kabristanına, eşinin yanına defnedildi.

Öte yandan Zeki Güzel’in 3 yıl önce, Mersin’in Tarsus ilçesi TEM Otoyolu Yenice mevkiinde ailecek geçirdikleri bir kazada, eşi Sultan Güzel’i kaybettiği ve 1 ay önce de annesini toprağa verdiği öğrenildi.