Sinop'ta sokaklar köpüklü suyla yıkandı | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 08:55

Sinop’ta sokaklar köpüklü suyla yıkandı

SİNOP BELEDİYESİ, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN YENİ TİP KORONAVİRÜS (KOVİD-19) İLE MÜCADELE GENELGESİ KAPSAMINDA UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI FIRSAT BİLEREK, SESSİZLİĞE BÜRÜNEN CADDE VE SOKAKLARI KÖPÜKLÜ SU İLE YIKAYIP DEZENFEKTE EDİYOR.

Sinop’ta sokaklar köpüklü suyla yıkandı
Son Güncelleme :

02 Ocak 2021 - 17:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sinopta-sokaklar-kopuklu-suyla-yikandi/50073/" title="facebook">

Sinop Belediyesi, İçişleri Bakanlığı’nın yeni tip korona virüs (Kovid-19) ile mücadele genelgesi kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek, sessizliğe bürünen cadde ve sokakları köpüklü su ile yıkayıp dezenfekte ediyor.

Belediye Temizlik İşleri bünyesinde oluşturulan ekip, özellikle kent merkezinde dezenfeksiyona ağırlık veriyor. Hafta içi halkın yoğun olarak kullandığı ana caddelerde gerçekleştirilen dezenfekte çalışmasında yollar özenle yıkanıyor.

Ana caddeler ile bunlarla bağlantılı sokaklarda çalışmalarını sürdüren ekipler için, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle cadde ve sokakların boş kalması da büyük kolaylık sağlıyor.