Sokağa çıkma kısıtlaması temizliğe çevrildi | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 19:49

Sokağa Çıkma Kısıtlaması Temizliğe Çevrildi

KEÇİÖREN BELEDİYESİ YENİ TİP KORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGINIYLA MÜCADELE KAPSAMINDA UYGULANAN 54 SAATLİK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI FIRSATA ÇEVİREREK İLÇEDEKİ SOKAK, KALDIRIM, İŞYERİ ÖNLERİ VE APARTMAN GİRİŞLERİNİ DETERJANLI SUYLA YIKADI.

Sokağa Çıkma Kısıtlaması Temizliğe Çevrildi
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 11:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sokaga-cikma-kisitlamasi-temizlige-cevrildi/31950/" title="facebook">

Keçiören Belediyesi yeni tip korona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında uygulanan 54 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek ilçedeki sokak, kaldırım, işyeri önleri ve apartman girişlerini deterjanlı suyla yıkadı.

Hem dezenfekte hem temizlik

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Korona virüsle mücadelemizi her bir mahallemizde yürüttüğümüz detaylı temizlik çalışmalarıyla sürdürüyoruz. Sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek şehrimizi hem temizledik hem de dezenfekte ettik. Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde yaptığımız bu çalışmalarımız salgın bitene kadar 51 mahallemizde aralıksız devam edecek” dedi.

50 kişilik ekip kuruldu

Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü 54 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması boyunca vatandaşların sağlığı için köşe bucak temizlik yaptı. Belediye tarafından kurulan 50 kişilik personel ile birlikte 3 adet yol süpürme aracı sokakların daha sağlıklı ve temiz olması amacıyla sokakları, kaldırımları, işyeri önlerini ve apartman girişlerini deterjanlı suyla yıkadı. Ekipler, sokakların insansız olması dolayısıyla rahat ve detaylı bir çalışma yürüttü.


Keçiören İmar Haberleri