Sokağa çıkma kısıtlamasında yollara asfalt çekildi | 21 Nisan 2024İmar Haber

21 Nisan 2024 - 20:39

Sokağa çıkma kısıtlamasında yollara asfalt çekildi

HAFTA SONU UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ, YOLLARDA OLUŞMUŞ BOZULMA VE ÇUKURLARI YAMA ASFALT ÇALIŞMALARIYLA GİDERDİ.

Sokağa çıkma kısıtlamasında yollara asfalt çekildi
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 15:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sokaga-cikma-kisitlamasinda-yollara-asfalt-cekildi/42953/" title="facebook">

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yollarda oluşmuş bozulma ve çukurları yama asfalt çalışmalarıyla giderdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, hafta sonu uygulanan sokak kısıtlamasını fırsata çevirerek ana yollarda ve kaldırımlarda oluşan bozulmaların bakım ve onarımını yaptı. Ağır tonajlı araçların ve iklim koşullarının sebep olduğu çukurları ve yollarda oluşan bozulmaları asfalt yama çalışmalarıyla kapatan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri yolları daha güvenli ve konforlu hale getirdi. Öte yandan yama çalışmalarında kullanılan asfalt, Fen İşleri Daire Başkanlığı Solaklar Asfalt Şantiyesinde üretilerek temin ediliyor.