Sonbaharın güzellikleri Topuk Yaylasında renk cümbüşü oluşturdu | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 20:25

Sonbaharın Güzellikleri Topuk Yaylasında Renk Cümbüşü Oluşturdu

DÜZCE’NİN KAYNAŞLI İLÇESİ BIÇKIYANI KÖYÜ’NDE BULUNAN VE SON BAHARIN GELMESİYLE RENK CÜMBÜŞÜ OLUŞAN TOPUK YAYLASI VE GÖLETİ SALGINDAN UZAKTA BİR HAYAT GEÇİRMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR.

Sonbaharın Güzellikleri Topuk Yaylasında Renk Cümbüşü Oluşturdu
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 11:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sonbaharin-guzellikleri-topuk-yaylasinda-renk-cumbusu-olusturdu/31914/" title="facebook">

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesi Bıçkıyanı köyünde bulunan ve son baharın gelmesiyle renk cümbüşüne Topuk Yaylası ve Göleti, salgından uzakta bir hayat geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor.

Düzce şehir merkezine 38 kilometre uzaklıkta olan, rakımı bin 280 metre olan Topuk yaylası, sonbaharın eşsiz güzelliklerini bir araya getirdi.

Ormanlık korusunun içinde göletle buluşan sarıçam, köknar, kayın, gürgen ağaçlarının görüntüsü ile birlikte farklı bir çok kuş çeşidinden doğa konseri dinleyerek patika yollarda bisiklet, gölet ve çevresinde çadır kampı yapmak isteyenlerin uğrak noktası oldu. Yeşil çam ağaçlarının arasından çıkan diğer araçların sonbahar ile sarı, kırmızı ve kahverengi tonlarını alması ile mavi gölet ile buluşması tatilcileri cezp ediyor. Salgından uzakta temiz hava içerisinde göl etrafında yürüyüş ve spor yapanlarında görüntülendiği yaylada, ayrıca balıkçılıkta yapılabiliyor.

Korona virüs salgınından uzaktan bir hayat geçirmek isteyen misafirlerini bekleyen Topuk Yaylası ve göletinin doğal güzellikleri havadan görüntülendi.


Kaynaşlı İmar Haberleri