Sorumsuzlar çocuk parkına zarar verdi | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 21:05

Sorumsuzlar Çocuk Parkına Zarar Verdi

ADIYAMAN’DA KİMLİĞİ BELİRLENEMEYEN KİŞİ YA DA KİŞİLER ÇOCUKLARIN EĞLENCE YERİ OLAN PARKLARDAKİ OYUN GRUPLARINA VE BANKLARA ZARAR VERDİ.

Sorumsuzlar Çocuk Parkına Zarar Verdi
Son Güncelleme :

21 Ocak 2021 - 17:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sorumsuzlar-cocuk-parkina-zarar-verdi/63318/" title="facebook">

Adıyaman’da kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler çocukların eğlence yeri olan parklardaki oyun gruplarına ve banklara zarar verdi.

Adıyaman Belediyesi tarafından şehrin birçok noktasında yapılan parkların bazılarının kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edilmesi tepkilere neden oldu. Oyun gruplarının yakılıp-kırıldığı, bankların kırılarak yerinden söküldüğü parklardaki durumu gören vatandaşlar, “Parklar başta çocuklarımız olmak üzere hepimizin nefes aldığı alanlardır. Buralara zarar veren insanlar bir an önce bulunup, ruh hallerinden dolayı toplumdan uzaklaştırılmalıdır” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Adıyaman Belediyesi de sosyal medya hesaplarından konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Birkaç sorumsuz için iyi şeyler yapmayı bırakmayacağız. Lütfen parklardaki oyun grubu ve banklara zarar veren sorumsuz insanları gördüğünüzde 155 ve 153’e bilgi veriniz” uyarısında bulundu.