Talas'ta öncelik iş güvenliği | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 06:28

Talas’ta öncelik iş güvenliği

TALAS BELEDİYESİ TARAFINDAN İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. BU KAPSAMDA İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLEREK İŞ GÜVENLİĞİ KÜLTÜRÜNÜN DAHA İLERİ NOKTALARA TAŞINMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER ELE ALINDI.

Talas’ta öncelik iş güvenliği
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 13:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/talasta-oncelik-is-guvenligi/27222/" title="facebook">

Talas Belediyesi tarafından işçi sağlığı ve iş güvenliğine yönelik çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda işçi sağlığı ve iş güvenliği kurulu toplantısı gerçekleştirilerek iş güvenliği kültürünün daha ileri noktalara taşınması için yapılması gerekenler ele alındı.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Koray Kök, birim müdürleri ve şefler ve çalışanlar katıldı. İşçi sağlığı ve iş güvenliği uzmanlarının yanı sıra iş yeri hekimlerinin de yer aldığı toplantıda iş ortamında uyulması gereken tedbirlerden yasal mevzuatlara kadar pek çok konu üzerinde duruldu.

İş Güvenliği Uzmanı Aylin Aygan ve İş Yeri Hekimi Kenan Savaş’ın sunumlarıyla gerçekleşen toplantıda sahadan örnek fotoğraflarla yapılan hatalar ve doğru davranışlar anlatılırken yapılması gerekli çalışmalar da detaylı olarak masaya yatırıldı.

İŞ GÜVENLİĞİ’NDE KIŞA HAZIRLIK

Toplantıda ayrıca yaklaşan kış mevsimiyle alakalı alınacak tedbirler de ele alındı. Kış mevsimi boyunca çalışanların dikkat etmesi gereken konular hatırlatılarak iş kazalarını en aza indirmek için alınması gereken tedbirlere dikkat çekildi.


Talas İmar Haberleri