Tatvan Belediyesinden ağaç budama çalışması | 15 Haziran 2024İmar Haber

15 Haziran 2024 - 16:19

Tatvan Belediyesinden ağaç budama çalışması

BİTLİS’İN TATVAN BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER, HALKIN YOĞUN OLARAK KULLANDIĞI CADDE VE SOKAKLARDA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Tatvan Belediyesinden ağaç budama çalışması
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 16:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/tatvan-belediyesinden-agac-budama-calismasi/23873/" title="facebook">

Bitlis’in Tatvan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, halkın yoğun olarak kullandığı cadde ve sokaklarda çalışmalarına devam ediyor.

Tatvan Belediyesi, ağaçların sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve kış aylarında olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için budama çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Tatvan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan ağaçlarda budama çalışması gerçekleştirmeye başladı.

Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler; park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra bulvar ve caddelerdeki refüjde çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Şehrin belirli noktalarında gerçekleştirilen çalışmalarla kamuya açık alanlar daha estetik bir görünüme kavuşturulması sağlanıyor. Çalışmalar sırasında gerek halk sağlığı gerekse çevre düzenlemesi de ön planla tutuluyor.

Tatvan İmar Haberleri