Tedavi altındaki can dostlar iyileşiyor | 23 Haziran 2024İmar Haber

23 Haziran 2024 - 16:44

Tedavi altındaki can dostlar iyileşiyor

DEĞİŞİK NEDENLERDEN DOLAYI YARALANAN KEDİ VE KÖPEKLER HAKKARİ BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KLİNİĞİNDE YAPILAN TEDAVİLERİNİN ARDINDAN SAĞLIKLARINA KAVUŞTU.

Tedavi altındaki can dostlar iyileşiyor
Son Güncelleme :

19 Aralık 2020 - 11:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/tedavi-altindaki-can-dostlar-iyilesiyor/40875/" title="facebook">

Hakkari Belediyesi ekipleri değişik nedenlerden dolayı yaralanan kedi ve köpekleri Veteriner İşleri Müdürlüğü kliniğinde yapılan tedavilerinin ardından sağlıklarına kavuşturuyor.

Hakkari’de değişik tarihlerde hasta olan, araç çarpmış, saldırıya uğramış kedi ve köpekler, Veteriner İşleri Müdürlüğü kliniğinde yapılan başarılı ameliyat ve tedavilerinin ardından doğa yaşam alanlarına tekrar salıveriliyor. Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Veteriner Hekim Faysal Cindioğlu, veteriner tekniker Fatih Çiftçi ve ekibinin başarılı çalışmaları sonucunda yüzlerce sokak hayvanının klinikte muayeneleri yapılarak sağlıklarına kavuşturuluyor. Can dostlara büyük önemin verildiği Hakkari’de uzun tedavilerinin ardından sağlıklarına kavuşan hasta ve sakat kediler klinikte dışarı çıkartılarak güneşlenmeleri sağlanıyor. Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, çok sayıda can dostu muayene edilip sağlıklarına kavuşturulduğunu ifade ederek, kendilerine yardımcı olan duyarlı Hakkari halkına ise teşekkür ettiler.