Tedavisi tamamlanan şahin doğaya salındı | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 16:11

Tedavisi tamamlanan şahin doğaya salındı

MANİSA’NIN DEMİRCİ İLÇESİ KIRSAL KILAVUZLAR MAHALLESİ’NDEKİ VATANDAŞLAR TARAFINDAN YARALI OLARAK BULUNAN ŞAHİN, SALİHLİ’DEKİ TEDAVİSİNİN ARDINDAN YENİDEN DOĞAYLA BULUŞTU.

Tedavisi tamamlanan şahin doğaya salındı
Son Güncelleme :

25 Aralık 2020 - 12:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/tedavisi-tamamlanan-sahin-dogaya-salindi/44953/" title="facebook">

Manisa’nın Demirci ilçesi kırsal Kılavuzlar Mahallesi’ndeki vatandaşlar tarafından yaralı olarak bulunan şahin, Salihli’deki tedavisinin ardından yeniden doğayla buluştu.

Kılavuz Mahallesi’nde yaklaşık 10 gün önce bir vatandaş tarafından yaralı olarak bulunan şahin, Doğa Koruma ve Milli Parklar Salihli Şefliği ekipleri tarafından Salihli Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine götürüldü.

Burada Belediye Veteriner İşleri Müdürü Veteriner Hekim Birol Avcı tarafından ilk tedavisi yapılan ve ardından 10 gün süren tedavi ve rehabilitasyon sürecinin ardından yaralı şahin iyileşti. Şahin, Doğa Koruma ve Milli Parklar Salihli Şefliği ekipleri tarafından yaşadığı doğaya salındı.