'Teksin Mersin' personeline oryantasyon eğitimi verildi | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 15:41

’Teksin Mersin’ personeline oryantasyon eğitimi verildi

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN BAŞVURU, TALEP VE ŞİKAYETLERİNİ KARŞILADIĞI TEKSİN MERSİN ÇAĞRI MERKEZİ’NDE GÖREVE YENİ BAŞLAYAN PERSONELE ORYANTASYON EĞİTİMİ VERDİ.

’Teksin Mersin’ personeline oryantasyon eğitimi verildi
Son Güncelleme :

19 Aralık 2020 - 11:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/teksin-mersin-personeline-oryantasyon-egitimi-verildi/40859/" title="facebook">

Mersin Büyükşehir Belediyesince, vatandaşların başvuru, talep ve şikayetlerinin karşılandığı ’Teksin Mersin Çağrı Merkezi’nde göreve yeni başlayan personele oryantasyon eğitimi verildiği bildirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, oryantasyon çalışmaları kapsamında ’Teksin Mersin’de göreve yeni başlayan 20 personel için detaylı bir eğitim programı gerçekleştirdi. Bir hafta boyunca devam eden eğitimler, iç eğitmen Erhan Can, iç eğitmen uzman klinik psikolog Yücel Şavklı ve MESKİ iç eğitmeni Stratejik Yönetim Şube Müdürü Deniz Çingisiz tarafından verildi. Eğitimlerde Mersin Büyükşehir Belediyesi ile MESKİ’nin yönetimi, görevleri, sorumlulukları ve faaliyetleri ile Çağrı Merkezi’ne daire başkanlıkları bazında gelen talep ve önerilerle ilgili detaylı bilgilendirmeler gerçekleştirildi.

Vatandaşlara daha iyi ve etkili hizmet verebilmek adına gerçekleştirilen eğitimler kapsamında, iç eğitmen uzman klinik psikolog Yücel Şavklı tarafından ise stres ve öfke kontrolü, motivasyon ve telefonda etkili iletişim teknikleri eğitimleri verdi. Eğitim sonunda personele hafta boyunca verilen konularla ilgili sınav yapıldı.