Tik-Tok fenomenine Döşemealtı'nda Hollywod efektli klip | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 20:41

Tik-Tok fenomenine Döşemealtı’nda Hollywod efektli klip

TİK-TOK’UN POPÜLER İSİMLERİNDEN OLAN VE YAKLAŞIK 1,5 MİLYON TAKİPÇİSİ BULUNAN CİOMAN TAKMA İSİMLİ CİHAN EMRE, “YAK BENİ” İSİMLİ ŞARKISINA ANTALYA DÖŞEMEALTIN’DA KLİP ÇEKTİ.

Tik-Tok fenomenine Döşemealtı’nda Hollywod efektli klip
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 14:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/tik-tok-fenomenine-dosemealtinda-hollywod-efektli-klip/42854/" title="facebook">

Yaklaşık 1,5 milyon takipçisi bulunan Cioman takma isimli Cihan Emre, “Yak Beni” isimli şarkısına Antalya Döşemealtın’da klip çekti.

Yönetmenliğini Antalyalı Gökhan Çalbay’ın yaptığı klip Youtube da 2 günde 300 bin defa görüntülenme rekoru kırdı. Türkiye’de ilk defa bir klipte Hollywod efekt kullanıldı. Yönetmen Çalbay, daha önce X-Man filmi ile Heros dizilerinde kullanılan efektleri Cioman’in klibinde kullandı. Daha öncede bir çok klip ve filme plato olan Döşemealtı’nda Düzlerçamı ormanında da tam 1 gün boyunca farklı açılardan çekimler yapıldı.

Tik-Tok fenomeni Cioman (Cihan Emre) sözleri Decrat’a Müzik ve Aranjesi Berk Kirtiş’e ait olan “Yak Beni” isimli şarkının klip çekimleri için Antalya’ya geldi. 5 gün boyunca Antalya’da Döşemealtı İlçesi’nin farklı noktalarında çekimler yapıldı. 5 günlük çekimlerin ardından klibin montajına geçildi. Türkiye’de ilk defa kullanılan Hollywod efektli montaj ise 10 gün sürdü. Klip 2 günde 300 bin kez görüntülenerek büyük beğeni topladı.