Toroslar'da dezenfeksiyon çalışmaları yoğunlaştı | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 09:19

Toroslar’da dezenfeksiyon çalışmaları yoğunlaştı

TOROSLAR BELEDİYESİ, KENTTE ARTAN COVİD-19 VAKALARINA KARŞI DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI. EKİPLER TARAFINDAN ORTAK KULLANIM ALANLARI DEZENFEKTE EDİLDİ.

Toroslar’da dezenfeksiyon çalışmaları yoğunlaştı
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 15:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/toroslarda-dezenfeksiyon-calismalari-yogunlasti/32197/" title="facebook">

19 vakalarına karşı dezenfeksiyon çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ekipler tarafından ortak kullanım alanları dezenfekte edildi.

Toroslar Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki dezenfekte ekibi, 67 mahallenin tamamına girerek ortak kullanım alanlarında gerçekleştirdiği temizlik ve hijyen çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında tüm kamu kurum ve kuruluşları, ibadethaneler, sağlık merkezleri, muhtarlık binaları, işletmeler düzenli bir şekilde dezenfekte ediliyor. Muhtarların ve vatandaşların ilettiği talepler de dikkate alınarak, salgına karşı önlemler daha da sıklaştırıldı.

“Salgınla mücadeleyi kapsamlı bir şekilde sürdürüyoruz”

Önceliklerinin Toroslar halkının sağlığı olduğunu dile getiren Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, salgına karşı verilen mücadelede dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarının büyük önem taşıdığını söyledi. Başkan Yılmaz, “Son günlerde yaşanan vaka sayısındaki artış nedeniyle tüm birimlerimizle yeniden teyakkuz halindeyiz. Biz ilçemizde gerekli tedbirleri alırken, hemşehrilerimizden de tek isteğimiz mümkün olduğunca evlerinde kalmaları, maske, mesafe ve hijyene dikkat etmeleridir. Korona virüsle mücadele çalışmalarımızı kapsamlı bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.