Trabzon'daki yaklaşık 600 okulda bu sabah İstiklal Marşı okundu | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 03:57

Trabzon’daki yaklaşık 600 okulda bu sabah İstiklal Marşı okundu

ORTAHİSAR İLÇESİNDE FEN LİSESİNDE YAPILAN BAYRAK TÖRENİNE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HIZIR AKTAŞ VE YARDIMCILARI, TRABZON FEN LİSESİ MÜDÜRÜ İBRAHİM ŞAHİN, ÖĞRETMENLER VE OKUL PERSONELİ KATILARAK İSTİKLAL MARŞI OKUDU.

Trabzon’daki yaklaşık 600 okulda bu sabah İstiklal Marşı okundu
Son Güncelleme :

11 Ocak 2021 - 11:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/trabzondaki-yaklasik-600-okulda-bu-sabah-istiklal-marsi-okundu/55323/" title="facebook">

Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullarda bayrak töreni yapılması kararının ardından Trabzon’da da yaklaşık 600 okulda bugün sabah saatlerinde İstiklal Marşı okundu.

Her pazartesi sabahı ve cuma akşamı Türkiye’nin dört bir yanındaki okul bahçelerinden yükselen İstiklal Marşı’nın, salgın koşulları nedeniyle bir süredir yan yana okunamaması nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bugün okullarda bayrak töreni yapılmasına karar verilmişti. Trabzon’da da tüm okullardan bugün İstiklal Marşı sesleri duyuldu.

Ortahisar ilçesinde Fen Lisesinde yapılan bayrak törenine İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş ve yardımcıları, Trabzon Fen Lisesi Müdürü İbrahim Şahin, öğretmenler ve okul personeli katılarak İstiklal Marşı okudu.