Turgutlu Belediyesi'nde yapılandırma başladı | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 04:20

Turgutlu Belediyesi’nde yapılandırma başladı

TURGUTLU BELEDİYESİ, EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİ BORÇLARINI YAPILANDIRIYOR. SÖZ KONUSU VERGİ BORÇLARINI YAPILANDIRMAK İSTEYEN VATANDAŞLAR, 31 ARALIK 2020 PERŞEMBE GÜNÜ MESAİ BİTİMİNE KADAR TURGUTLU BELEDİYESİ EMLAK VE GELİR SERVİSİNE MÜRACAATTA BULUNABİLECEKLER.

Turgutlu Belediyesi’nde yapılandırma başladı
Son Güncelleme :

08 Aralık 2020 - 14:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/turgutlu-belediyesinde-yapilandirma-basladi/32688/" title="facebook">

Turgutlu Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergi borçlarını yapılandırıyor. Söz konusu vergi borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlar, 31 Aralık 2020 Perşembe günü mesai bitimine kadar Turgutlu Belediyesi Emlak ve Gelir Servisine müracaatta bulunabilecekler.

Resmi Gazete’de yayımlanan ‘Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun’una göre Emlak ve Çevre Temizlik Vergi borçları da yapılandırma kapsamına alındı. Turgutlu Belediyesi de sunduğu hizmetle vergi borçlarını yapılandırıyor. Vergi borçlarını yapılandırmak isteyen Turgutlulular, peşin ödemelerde yüzde 90 faiz indiriminin yanı sıra 6, 9, 12 ve 18 taksitte yapılandırma fırsatından yararlanabilecek.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergi borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşlar Turgutlu Belediyesi Hizmet Binasında yer alan Emlak ve Gelir Servisine gelerek 31 Aralık 2020 Perşembe günü, mesai bitimine kadar yapılandırma için müracaatta bulunabilecekler.