Turgutlu Belediyesinden Teknoloji Fakültesine yeşil alan çalışması | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 06:14

Turgutlu Belediyesinden Teknoloji Fakültesine yeşil alan çalışması

TURGUTLU BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HASAN FERDİ TURGUTLU TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ BAHÇESİNDE YEŞİL ALAN ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İSE TURGUTLU GENELİNDEKİ BAKIM VE TAMİRAT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Turgutlu Belediyesinden Teknoloji Fakültesine yeşil alan çalışması
Son Güncelleme :

10 Aralık 2020 - 16:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/turgutlu-belediyesinden-teknoloji-fakultesine-yesil-alan-calismasi/33920/" title="facebook">

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi bahçesinde yeşil alan çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Turgutlu genelindeki bakım ve tamirat çalışmalarına devam ediyor.

Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesinde çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında Teknoloji Fakültesinin bahçesine yeşil alan yapılacak ve sonrasında oturma alanları kazandırılacak.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise Atatürk Mahallesi Meşale Sokakta bordür ve tamirat çalışması; İstasyonaltı Mahallesi Sevda Sokak, Yavuz Sokak, Nadide Sokak ve Ulubatlı Hasan Sokakta doğalgaz, internet, su ve kanalizasyon çalışmaları sebebiyle kazılan alanların tamirat çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ile ilgili açıklamada bulunan Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesinin bahçesine gerçekleştirilecek olan yeşil alan ve oturma alanları ile ilgili çalışmalarına başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ise mahallelerimizde sürdürdüğü bakım ve tamirat çalışmalarına devam ediyor. Hazırlanan program dahilinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.