Turistler, yeni yılın ilk gününü denize girerek geçirdi | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 18:25

Turistler, yeni yılın ilk gününü denize girerek geçirdi

ANTALYA’DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI BU SABAH SONA EREN YABANCI TURİSTLER, DÜNYACA ÜNLÜ SAHİLE GELİP YENİ YILIN İLK GÜNÜNDE DENİZİN VE GÜNEŞİN TADINI ÇIKARDI.

Turistler, yeni yılın ilk gününü denize girerek geçirdi
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 - 14:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/turistler-yeni-yilin-ilk-gununu-denize-girerek-gecirdi/49381/" title="facebook">

Antalya’da sokağa çıkma kısıtlaması bu sabah sona eren yabancı turistler, dünyaca ünlü sahile gelip yeni yılın ilk gününde denizin ve güneşin tadını çıkardı.

İçişleri Bakanlığının korona virüs tedbirleri kapsamında 81 ile gönderdiği 4 günlük yılbaşı kısıtlama genelgesi sonrası Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, Antalya’da yeni yılın ilk gününe sakin girdi. Hava sıcaklığının 17 derece ölçüldüğü kentte polis ekipleri denetimlerini sürdürdü. Antalya İl Hıfzısıhha Kurulu tarafından alınan kararla turistler de dahil olmak üzere dün akşam saat 21:00 ile bu sabah saat 10:00 saatleri arasında Konyaaltı sahilinin de aralarında bulunduğu bazı alanlara girme yasağının sona ermesiyle birlikte turistler soluğu sahilde aldı. Genel kısıtlamadan muaf tutulan yabancı turistler sahilin tadını çıkardı. Sahilde bazı turistler güneşlenirken, bazıları da denize girip yılın ilk deniz keyfini gerçekleştirdi. Bol bol hatıra fotoğrafları çekinen turistler, yürüyüş de yaptı.