Uşak'ta sıkı denetimler devam ediyor | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 06:27

Uşak’ta sıkı denetimler devam ediyor

UŞAK’TA KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA DENETİMLER, ARA VERİLMEDEN DEVAM EDİYOR. İZİN BELGESİ OLMADAN SOKAĞA ÇIKAN VATANDAŞLARA CEZAİ İŞLEM UYGULANDI.

Uşak’ta sıkı denetimler devam ediyor
Son Güncelleme :

26 Aralık 2020 - 21:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/usakta-siki-denetimler-devam-ediyor/45555/" title="facebook">

Uşak’ta korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında denetimler devam ediyor. İzin belgesi olmadan sokağa çıkan vatandaşlara cezai işlem uygulandı.

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının ihlal edilmemesi adına kentin bir çok yerinde denetim noktası oluşturdu. Bu kapsamda polis ekipleri vatandaşın yoğun olarak kullandığı İsmet Paşa Caddesi ve Ata Park Meydanı’nda yaya ve araçlara yönelik uygulamalar yaptı. Vatandaşlara gerekli izin belgesi ve genel bilgi sistemi (GBT) sorguları yapıldı. Ekipler, izin belgesi olmayan vatandaşlara cezai işlem uygularken yapılan bu denetimlerin kısıtlama boyunca devam edeceği öğrenildi.