Vali Masatlı Suluova'da esnafı gezdi, yatırım alanlarını inceledi | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 04:17

Vali Masatlı Suluova’da esnafı gezdi, yatırım alanlarını inceledi

AMASYA VALİSİ MUSTAFA MASATLI, SULUOVA’DA BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMEDE BULUNARAK İLÇE EKONOMİSİNİN GELİŞİMİNE YÖNELİK PLANLANAN ÇALIŞMALAR İLE YATIRIMLARI DEĞERLENDİRDİ.

Vali Masatlı Suluova’da esnafı gezdi, yatırım alanlarını inceledi
Son Güncelleme :

23 Aralık 2020 - 20:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/vali-masatli-suluovada-esnafi-gezdi-yatirim-alanlarini-inceledi/44170/" title="facebook">

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Suluova’da bir dizi ziyaret ve incelemede bulunarak ilçe ekonomisinin gelişimine yönelik planlanan çalışmalar ile yatırımları değerlendirdi.

Suluova Küçük Sanayi Sitesini ziyaret eden Vali Masatlı, faaliyetleri hususunda bilgi aldığı esnaflara hayırlı işler diledi. İlçede yeni küçük sanayi sitesinin kurulmasının planlandığı alanda da inceleme yapan Masatlı, beraberindeki yetkililerle görüş alışverişinde bulundu. Ardından Suluova Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda meslek odaları temsilcileriyle bir araya gelerek faaliyetleri konusunda bilgi aldı.

Vali Masatlı’ya desteği dolayısıyla teşekkür eden Suluova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Karsavul da, 130 dekarlık alanda oluşturulması planlanan Ayyıldız karma sanayi sitesinin ilçe ekonomisinin gelişimine ve orta ölçekli imalatçıların çalışmalarına olumlu katkı sağlayacağının altını çizdi.