Van Büyükşehir, yasakta ilaçlama çalışması yaptı | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 09:22

Van Büyükşehir, yasakta ilaçlama çalışması yaptı

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KORONAVİRÜSLE MÜCADELE KAPSAMINDA HAFTA SONU UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI FIRSATA ÇEVİREREK KENT GENELİNDEKİ ORTAK KULLANIM ALANLARINI DEZENFEKTE ETTİ.

Van Büyükşehir, yasakta ilaçlama çalışması yaptı
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 16:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/van-buyuksehir-yasakta-ilaclama-calismasi-yapti/30867/" title="facebook">

Van Büyükşehir Belediyesi koronavirüsle mücadele kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek kent genelindeki ortak kullanım alanlarını dezenfekte etti.

Tüm dünyada yeniden tırmanışa geçen korona virüs salgınına karşı ilk günden bu yana çalışmalarını titizlikle sürdüren Van Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma yasağıyla birlikte çalışmalarını daha da yoğunlaştırdı. Bu kapsamda Van Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, yasak ile birlikte boş kalan cadde, park, banka ATM’leri, otobüs durakları ve çocuk oyun alanları gibi vatandaşların yoğun olarak kullandığı yerleri tek tek ilaçlayarak dezenfekte ediyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalar bugün ve yarın yoğun bir şekilde devam edecek.