Vatandaştan çöp tepkisi | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 16:38

Vatandaştan çöp tepkisi

VATANDAŞTAN ÇÖP TEPKİSİ

Vatandaştan çöp tepkisi
Son Güncelleme :

22 Aralık 2020 - 14:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/vatandastan-cop-tepkisi/43516/" title="facebook">

Tekirdağ’ın Malkara ilçesi sakini Ahmet Efe, çöp konteynerlerinde tıka basa dolmuş çöplerin kaldırıma saçılmış vaziyette olmasına tepki gösterdi.

Hacıevhat Mahallesi’nde yaşayan Ahmet Efe, 14 Kasım Caddesi üzerindeki polis karakolu karşısında bulunan çöp konteynerlerinde birikmiş çöplerin kaldırıma yayıldığını, kötü kokuya yol açtığını ve geç alındığını belirtti. Apartman sakinleri olarak çöp pisliğinden bir hayli rahatsız olduklarını dile getiren Efe, bina önündeki çöp konteynerlerinin başka bir yere taşınmasını istedi.

Belediyenin bir an önce soruna çözüm bulması gerektiğini ifade eden Ahmet Efe, “Şehrin işlek noktasında bu görüntü hiç yakışmıyor. Çöplerin geç toplandığını görüyoruz. Kokudan camı açamıyoruz, mağduruz” diye konuştu.

Yaşanan rahatsızlığın iletilmesi üzerine, Malkara Belediyesi’ne bağlı temizlik ekibi tarafından kısa süre sonra konteynerdeki çöpler temizlendi.