İmar Haber

VEDAŞ ekipleri hayatın enerjisi için görev başında

VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (VEDAŞ) EKİPLERİ, KORONA VİRÜS VAKALARINDAKİ ARTIŞ NEDENİYLE BAŞLATILAN VE 56 SAAT SÜREN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA HAYATIN ENERJİSİNİN KESİLMEMESİ İÇİN GÖREV BAŞINDAYDI.

VEDAŞ ekipleri hayatın enerjisi için görev başında
Google News
07 Aralık 2020 - 11:35

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ekipleri, korona virüs vakalarındaki artış nedeniyle başlatılan ve 56 saat süren sokağa çıkma kısıtlamasında hayatın enerjisinin kesilmemesi için görev başındaydı.

Korona virüs salgınında vakaların yeniden artış göstermesiyle birlikte tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de yeni tedbirler uygulamaya konuldu. Bu kapsamda korona virüs salgınına yönelik alınan tedbirler çerçevesinde getirilen ve cuma günü saat 21.00 itibariyle başlayıp pazartesi saat 05.00’e kadar sürecek olan sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen VEDAŞ ekipleri 7/24 saat görev başında.

Vatandaşların evde olduğu hafta sonunda enerji arzında aksama yaşanmaması, oluşabilecek arızalara da en kısa sürede müdahale edebilmek için teyakkuz halinde görev yapan VEDAŞ ekipleri, sokak ve cadde aydınlatmalarının bakım ve onarımlarını da gerçekleştirdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları