Yapılandırma süresi uzatıldı | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 14:49

Yapılandırma süresi uzatıldı

AK PARTİLİ DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇE BELEDİYESİ, VATANDAŞLARIN EMLAK, TEMİZLİK, İLAN VERGİSİ VE İDARİ PARA CEZALARI ÖDEMELERİNİ, FAİZLER SİLİNDİKTEN SONRA ANAPARA ÜZERİNDEN YAPILANDIRARAK BELEDİYENİN SAĞLADIĞI İMKANLARLA 1 ŞUBATA KADAR ÖDENEBİLECEĞİNİ AÇIKLADI.

Yapılandırma süresi uzatıldı
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 12:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yapilandirma-suresi-uzatildi/51313/" title="facebook">

AK Partili Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, vatandaşların emlak, temizlik, ilan vergisi ve idari para cezaları ödemelerini, faizler silindikten sonra anapara üzerinden yapılandırarak belediyenin sağladığı imkanlarla 1 Şubata kadar ödenebileceğini açıkladı.

Bağlar Belediyesi yapılandırma süresinin uzatılması ile ilgili açıklama yaptı. Daha önce 31 Aralık olarak açıklanan son ödeme tarihinin Resmi Gazetede yayımlanan karar ile 1 Şubata kadar uzatılarak vatandaşlara yeni bir imkan sağlandığı ifade edilen açıklamada, “Borç yapılandırma süresi 1 Şubat 2021 tarihine kadar uzatıldı. Belediyemize olan tüm borçlarınızı, 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında yapılandırarak ödeyebilirsiniz. Bağlar Belediyesi çağrı merkezine bağlanarak borçlarınızı yapılandırabilir, internet sitesi üzerinden yapılandırılan borçlarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz” denildi.