Yazar Nurdan Damla, Gercüşlü öğrencilerle buluştu | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 05:58

Yazar Nurdan Damla, Gercüşlü öğrencilerle buluştu

TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ TARAFINDAN 2007 YILI ÇOCUK EDEBİYATI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLEN NURDAN DAMLA, BATMAN’IN GERCÜŞ İLÇESİ ZİYA GÖKALP ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİYLE UZAKTAN EĞİTİM KAPSAMINDA BULUŞTU.

Yazar Nurdan Damla, Gercüşlü öğrencilerle buluştu
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 16:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yazar-nurdan-damla-gercuslu-ogrencilerle-bulustu/31517/" title="facebook">

BATMAN (İHA) – Türkiye Yazarlar Birliği tarafından 2007 yılı çocuk edebiyatı ödülüne layık görülen Nurdan Damla, Batman’ın Gercüş ilçesi Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencileriyle uzaktan eğitim kapsamında buluştu.

Yazar Nurdan Damla, Ziya Gökalp Ortaokulu yazar -okur buluşmaları etkinliği kapsamında bir söyleşi gerçekleştirdi. Veli ve öğrencilerin katılımının yoğun olduğu programda yazar Nurdan Damla program sonunda veli ve öğrencilerin sorularını cevapladı. Nurdan Damla, Gercüş Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencilerine yazarlıkla ilgili önerilerde bulunurken, yazar olmak isteyen Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencilerine çok kitap okumalarını ve çok hayal kurmaları gerektiğini söyledi.

Söyleşi sonunda Ziya Gökalp Ortaokulu Müdürü Zübeyir Çetin Nurdan Damla’ya teşekkür etti.