Yeni yerleşim alanına 1 kilometrelik altyapı hizmeti | 12 Haziran 2024İmar Haber

13 Haziran 2024 - 01:43

Yeni yerleşim alanına 1 kilometrelik altyapı hizmeti

MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İL GENELİNDE KULLANIM ÖMRÜNÜ TAMAMLAYAN VE ALTYAPI HATTI BULUNMAYAN YENİ YERLEŞİM ALANLARINDA HUMMALI BİR ÇALIŞMA BAŞLATTI. BU KAPSAMDA MASKİ EKİPLERİ, GÖRDES İLÇESİNE BAĞLI BEŞEYLÜL MAHALLESİNDE YENİ YERLEŞİM ALANINA 1 KİLOMETRELİK KANALİZASYON HATTI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.

Yeni yerleşim alanına 1 kilometrelik altyapı hizmeti
Son Güncelleme :

27 Aralık 2020 - 12:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yeni-yerlesim-alanina-1-kilometrelik-altyapi-hizmeti/45860/" title="facebook">

MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde kullanım ömrünü tamamlayan ve altyapı hattı bulunmayan yeni yerleşim alanlarında hummalı bir çalışma başlattı. Bu kapsamda MASKİ ekipleri, Gördes ilçesine bağlı Beşeylül Mahallesinde yeni yerleşim alanına 1 kilometrelik Kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına başladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla altyapı ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Gördes ilçesine bağlı Beşeylül Mahallesinde yeni yerleşim alanına 1 kilometrelik Kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına başladı.

MASKİ´nin mahallelerinde başlatmış olduğu çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren Beşeylül Mahalle Muhtarı Osman Bilgen, “Mahallemiz genişledikçe ihtiyaçlarımız da çoğalmaya başlıyor. Altyapı eksiğimiz gündeme gelince MASKİ yetkilileri vakit kaybetmeden sorunumuzu çözdüler. Sağ olsunlar hemen gelip çalışmayı başattılar. Gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olsun gerekse MASKİ Genel Müdürlüğümüz olsun bizleri sahipsiz bırakmayarak talep ve isteklerimizi her zaman yerine getirmeye çalışıyorlar. Bugün de yeni bir yerleşim yeri olan bölgemize yaklaşık 1 kilometrelik altyapı çalışması başlatıldı. İnşallah kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşlarımızın kullanımına sunulacak. Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze hizmetlerinden dolayı vatandaşlarımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.