Yenişehir Belediyesi temizlik seferberliği başlattı | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 05:05

Yenişehir Belediyesi temizlik seferberliği başlattı

DİYARBAKIR’IN YENİŞEHİR İLÇE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ HAFTA SONU KISITLAMASIYLA BİRLİKTE RUTİN FAALİYETLERİNİN YANI SIRA HER MAHALLEYE AYRI BİR ÇALIŞMA PROGRAMI UYGULAYARAK BÖLGE BÖLGE GENEL TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI.

Yenişehir Belediyesi temizlik seferberliği başlattı
Son Güncelleme :

17 Ocak 2021 - 12:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yenisehir-belediyesi-temizlik-seferberligi-baslatti/59951/" title="facebook">

Diyarbakır’ın Yenişehir İlçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, hafta sonu kısıtlamasıyla birlikte rutin faaliyetlerinin yanı sıra her mahalleye ayrı bir çalışma programı uygulayarak bölge bölge genel temizlik seferberliği başlattı.

Günlük rutin çalışmalarının yanında mahalle mahalle uygulama yapan Yenişehir Belediyesi, tüm birimleri ile girdiği mahalleyi baştan aşağıya elden geçirme çalışmalarına devam ediyor. Çevre temizliğinin sağlanması ve vatandaşların daha sağlıklı bir ortam için kentte bütün tedbiri alan Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, hafta sonu kısıtlamasıyla boşalan cadde ve sokaklarda ekiplerinin genel bakım ve temizlik çalışması yaptıklarını söyledi. Belediye ekiplerinin tüm mahalleler için tek tek uygulama yaptığını belirten Kaymakamı Beşikci, “Ekiplerimiz girdikleri mahalleyi baştan aşağı elden geçiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz asfalt ve onarım çalışması yaparken, Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz parklarda iyileştirme çalışmaları ile çevre düzenlemesi yapıyor. Temizlik Müdürlüğü ekiplerimiz ise cadde ve sokakları temizliyor” dedi.