Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 09:27

Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık

YENİŞEHİR BELEDİYESİ, 30 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ SONA ERECEK EMLAK VERGİSİ, ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ İLE İLAN VE REKLAM VERGİSİNİN İKİNCİ TAKSİT ÖDEMELERİ İÇİN HAFTA SONU VEZNELERİNİ AÇIK TUTACAK.

Yenişehir Belediyesinde hafta sonu vezneler açık
Son Güncelleme :

27 Kasım 2020 - 15:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yenisehir-belediyesinde-hafta-sonu-vezneler-acik/26086/" title="facebook">

MERSİN (İHA) – Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Belediyesi, 30 Kasım Pazartesi günü sona erecek emlak vergisi, çevre temizlik vergisi ile ilan ve reklam vergisinin ikinci taksit ödemeleri için hafta sonu veznelerini açık tutacak.

Yenişehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, vatandaşların vergi ödemelerinde zorluk yaşamamaları için yarın ve 22 Kasım Pazar günü 10.30 ile 16.30 saatleri arasında veznelerinden hizmet verilecek. Belediye, korona virüs nedeniyle vatandaşları kapalı alanlardan uzak tutmak amacıyla tüm tedbirleri alarak, reklam vergisi ödemeleri için belediye ana hizmet binası önündeki açık alana ödeme noktası kurdu.

Yenişehir Belediyesi Başkanı Abdullah Özyiğit, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Pandemi sürecinde, bu zor koşullarda sosyal mesafeye dikkat etmek ve yoğunluktan uzak kalmak en büyük önceliğimiz. 30 Kasım Pazartesi günü çevre temizlik, emlak ve reklam vergilerinin son ödeme günü. Bunun için hafta sonu veznelerimiz size hizmet etmek amacıyla açık olacak. 10.30 ile 16.30 saatleri arasında Yenişehir Belediyesi vezneleri şahsen müracaat eden hemşehrilerimiz için hizmet verecek. Web sitemiz üzerinden ödemelerinizi ve vergi affı düzenlemesi kapsamında yapılandırmalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz” dedi.