Yollardaki bakım işleri aksatılmadan devam ediyor | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 19:04

Yollardaki bakım işleri aksatılmadan devam ediyor

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI EKİPLERİ, ŞEHİR MERKEZİNDEKİ YOLLAR ÜZERİNDE; ALTYAPI ÇALIŞMALARINDAN KAYNAKLI BOZULMALARA YÖNELİK TAMİR VE BAKIM VE YAMA İŞLEMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Yollardaki bakım işleri aksatılmadan devam ediyor
Son Güncelleme :

09 Aralık 2020 - 12:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/yollardaki-bakim-isleri-aksatilmadan-devam-ediyor/33041/" title="facebook">

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, şehir merkezindeki yollar üzerinde; altyapı çalışmalarından kaynaklı bozulmalara yönelik tamir ve bakım ve yama işlemlerini sürdürüyor.

Yolların daha güvenli ve kullanışlı olması için çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda tamir, bakım ve yama işlerini aralıksız gerçekleştiriyor. Özellikle şehir merkezinde altyapı firmalarının çalışmalarından dolayı meydana gelen bozulmaların önüne geçmek ve trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri dur durak bilmeden tamirat yapıyor. Yol Yapım ve Onarım Dairesi tarafından yapılan bilgilendirmede, yol bozukluğu nedeniyle oluşabilecek kazaların önüne geçmek ve yaşanması muhtemel diğer olumsuzlukları engellemek amacıyla tamir, bakım ve yama çalışmalarına devam edileceği ifade edildi.