Zonguldak'ta yüz yüze eğitime bir gün ara verildi | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 21:39

Zonguldak’ta yüz yüze eğitime bir gün ara verildi

ZONGULDAK İL UMUMİ HIFZISSIHHA MECLİSİ, TOPLANARAK YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE YÜZ YÜZE EĞİTİME BİR GÜN ARA VERİLMESİ KARARI ALINDI.

Zonguldak’ta yüz yüze eğitime bir gün ara verildi
Son Güncelleme :

18 Ocak 2021 - 16:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/zonguldakta-yuz-yuze-egitime-bir-gun-ara-verildi/61435/" title="facebook">

Zonguldak İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, toplanarak yoğun kar yağışı nedeniyle ara verilen yüz yüze eğitime bir gün daha ara verilmesi kararı alındı.

Zonguldak İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında toplandı. Toplantıda yoğun kar yağı nedeniyle yüz yüze eğitime bir gün ara verilmesi kararı alındı.

Zonguldak İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi’nin aldığı kararlar şöyle “İlimiz genelindeki yoğun kar yağışı ve buna bağlı buzlanma ve don olayının beklendiğinden yaşanan ağır kış koşullarının olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi ve yaşanması muhtemel olumsuzlukların önüne geçilebilmesi amacıyla 18 Ocak 2021 Pazartesi ve 19 Ocak 2021 Salı günü yüz yüze eğitime (özel-resmî anaokulları, rehabilitasyon merkezleri ve kreşlerde) bir gün süre ile daha ara verilmesine, uzaktan eğitim ile devam edilmesine, bu süre zarfında Zonguldak merkez ve ilçelerinde görevli tüm engelli ve hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmasına karar verilmiştir.”