İmarhaber

Büyükşehirden Aşağı Kayapınar Mezarlığında kilit parke çalışması

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YUNUSEMRE İLÇESİNE BAĞLI KAYAPINAR MAHALLESİ’NDE MAHALLE MUHTARI VE VATANDAŞLARIN TALEBİ DOĞRULTUSUNDA AŞAĞI KAYAPINAR MEZARLIĞINDA KİLİT PARKE ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI UĞUR TOPKAYA DA ÇALIŞMALARININ TAMAMLANMASININ ARDINDAN KAYAPINAR MAHALLE MUHTARI REİS EREN İLE BİRLİKTE İNCELEMELERDE BULUNDU. MUHTAR EREN, ÇALIŞMALAR NEDENİYLE BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR ETTİ.

Büyükşehirden Aşağı Kayapınar Mezarlığında kilit parke çalışması
Google News
01 Aralık 2020 - 15:05

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi’nde mahalle muhtarı ve vatandaşların talebi doğrultusunda Aşağı Kayapınar mezarlığında kilit parke çalışması gerçekleştirdi. Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya da çalışmalarının tamamlanmasının ardından Kayapınar Mahalle Muhtarı Reis Eren ile birlikte incelemelerde bulundu. Muhtar Eren, çalışmalar nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür etti.

Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını il genelinde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesine bağlı Kayapınar Mahallesi’nde mahalle muhtarı ve vatandaşların talebi doğrultusunda Aşağı Kayapınar mezarlığında kilit parke çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışma ile mezarlığın girişinde bulunan yol kilit parke taşı ile kaplandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Uğur Topkaya da çalışmalarının tamamlanmasının ardından Kayapınar Mahalle Muhtarı Reis Eren ile birlikte incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Daire Başkanı Uğur Topkaya, çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Muhtar çalışmalardan memnun

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayapınar Mahalle Muhtarı Reis Eren de Başkan Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti. Muhtar Eren, “Ne kadar başkanımıza teşekkür etsek azdır. Ben ve mahallelim hepimiz Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu yapmış olduğu hizmetlerde Gürle Caddesi olsun, mezarlık olsun sıkıntılarımızı giderdi. Mezarlıktaki eksikliklerimizi de giderdiler. Bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları