El yapımı doğal ürünler Keçikoop'ta | 16 Nisan 2024İmar Haber

16 Nisan 2024 - 20:39

El yapımı doğal ürünler Keçikoop’ta

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, BELEDİYE TARAFINDAN ÜRETİMİ YAPILAN ERİŞTE, TURŞU, MANTI, TARHANA VE DOMATES SOSUNUN ONLİNE SATIŞ PLATFORMU KEÇİKOOP’TA SATIŞA BAŞLADIĞINI DUYURDU. ALTINOK, “BELEDİYEMİZ TARAFINDAN ÜRETİLEN EL YAPIMI DOĞAL ÜRÜNLERİMİZİ VATANDAŞIMIZIN SAĞLIKLI GIDA TÜKETEBİLMESİ İÇİN KÂR AMACI GÜTMEDEN KEÇİKOOP’TA SATIYORUZ” DEDİ.

El yapımı doğal ürünler Keçikoop’ta
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 13:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/el-yapimi-dogal-urunler-kecikoopta/42757/" title="facebook">

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, belediye tarafından üretimi yapılan erişte, turşu, mantı, tarhana ve domates sosunun online satış platformu Keçikoop’ta satışa başladığını duyurdu. Altınok, “Belediyemiz tarafından üretilen el yapımı doğal ürünlerimizi vatandaşımızın sağlıklı gıda tüketebilmesi için kâr amacı gütmeden Keçikoop’ta satıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla hizmete başlayan Keçikoop vatandaşın evlerinde ürettikleri ürünleri ev ekonomilerine katkı sunması ve istihdamı artırması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda e-ticaret platformu Keçikoop’ta vatandaştan gelen el emeği ürünlerin yanı sıra belediye tarafından üretilen erişte, turşu, mantı, tarhana ve domates sosunun da satışı başladı.

“Ücretsiz hizmet veriyoruz”

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçikoop’un ücretsiz hizmet verdiğini aktararak şunları söyledi:

“Keçiören Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (KEÇMEK) öğrencilerimiz tarafından üretilen el emeği ürünlerin ve belediyemiz tarafından üretilen temizlik ve gıda malzemelerinin satışının yapılacağı e-ticaret platformumuz Keçikoop hizmete başladı. Vatandaşlarımız da yine bu platform üzerinden hiçbir ücret ödemeden evlerinde ürettikleri ürünleri satabilecekler. Belediyemizin ürettiği yüzde yüz doğal gıda ve temizlik ürünlerinin satışından herhangi bir kâr amacı gütmüyoruz. Çok yakında motor kurye ile ürünlerimizi vatandaşımızın ayağına kadar ayağınıza kadar getirilecek. Online satış platformumuzu www.kecikoop.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.”