Melikgazi Belediyesi'nden sosyal belediyecilik örneği | 22 Haziran 2024İmar Haber

22 Haziran 2024 - 23:15

Melikgazi Belediyesi’nden sosyal belediyecilik örneği

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI İLE YAPMIŞ OLDUĞU FAALİYETLERLE ADINDAN SÖZ ETTİREN MELİKGAZİ BELEDİYESİ KAZIM KARABEKİR MAHALLESİNDE İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN DAHA NİTELİKLİ VE YENİ BİR AŞEVİ YAPTI.

Melikgazi Belediyesi’nden sosyal belediyecilik örneği
Son Güncelleme :

25 Kasım 2020 - 12:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/melikgazi-belediyesinden-sosyal-belediyecilik-ornegi/24349/" title="facebook">

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yapmış olduğu faaliyetlerle adından söz ettiren Melikgazi Belediyesi Kazım Karabekir Mahallesinde ihtiyaç sahipleri için daha nitelikli ve yeni bir aşevi yaptı.

Yapımı tamamlanan yeni aşevinde çalışmaların tamamlanarak kısa sürede hizmete sunulduğunu söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Recep Mamur Bey’in yıllardır desteklemiş olduğu aşevi kentsel dönüşüm noktasında kaldığı ve çok eski olduğu için onu yıkıp bu alana yenisini yaptık. İhtiyaç sahip ailelerimiz yeniden buradan hizmet almaya başladı. Ulaşımı çok kolay merkezi bir yer olduğu için vatandaşlarımız burayı çok sevdi. Melikgazi’mizde birçok yerde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Okullar, camiler, parklar, sağlık ocakları, sosyal tesisler ve aşevleri yapıyoruz. Melikgazi olarak durmadan çalışıyoruz. Hayırlı olmasını dilerim.” dedi.