İmar Haber

Metal Sanayi Kavşağında çevre düzenlemesi sürüyor

İNEGÖL BELEDİYESİ, KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİ İLE YAPILAN METAL SANAYİ KAVŞAĞINDAKİ ÜST GEÇİT BÖLGESİNDE ÇEVRE DÜZENLEMELERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Metal Sanayi Kavşağında çevre düzenlemesi sürüyor
Google News
10 Aralık 2020 - 13:20

İnegöl Belediyesi, Karayolları Bölge Müdürlüğü işbirliği ile yapılan Metal Sanayi Kavşağındaki üst geçit bölgesinde çevre düzenlemelerini sürdürüyor.

Belediye Başkanı Alper Taban, çalışmaları yerinde inceledi. Metal Sanayi Bölgesi tarafından tamamlanan yürüyüş yolları ile karşı yönde devam eden çalışmalar yerinde görülerek son durumları hakkında bilgi alındı. Burada bir açıklama da yapan Başkan Alper Taban, “Bugün Metal Sanayi Kavşağımızın bölgesinde yaptığımız çalışmaları incelemek üzere buradayız. Şuanda üzerinde bulunduğumuz üst geçidimizin yapımında son aşamaya gelindi ve son rötuşları yapılıyor. Karayolları Bölge Müdürümüze de çok teşekkür ediyorum. Burada biliyorsunuz çok yakında okullarımız var. Okullardan çıkan öğrencilerimizin caddenin karşı kısmına geçmesiyle alakalı zorlukları vardı. Bunlarla alakalı üst geçidimiz tamamlandığında güvenli şekilde karşıya geçebilecekler. Bu yönüyle önemsiyoruz. Bizler de çalışma bölgesinde hem çevre düzenlemesi hem parklanmayla ilgili hem de yeşil alan ve yürüyüş yollarıyla ilgili çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sonuçta vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Çalışmanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları