Sincan'da sıkı koronavirüs denetimi | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 07:24

Sincan’da sıkı koronavirüs denetimi

SİNCAN BELEDİYESİ, TÜM DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALAN COVİD-19 SALGININDAN KORUNMA TEDBİRLERİ KAPSAMINDA ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NIN GENELGESİ KAPSAMINDA İLÇEDE BİR KEZ DAHA DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Sincan’da sıkı koronavirüs denetimi
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 13:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sincanda-siki-koronavirus-denetimi/27240/" title="facebook">

Sincan Belediyesi, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınından korunma tedbirleri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi kapsamında ilçede bir kez daha denetim gerçekleştirildi.

Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Albayrak ve ekibi, Sincan Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Duman ile Sincan Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler eş zamanlı olarak denetimlere katıldı. Toplu taşıma araçlarını denetleyen ekipler, hem vatandaşları hem de şoförleri maske, mesafe ve temizlik konusunda uyardı.

Sincan’da denetimlerin devam edeceğinin altını çizen Sincan Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Duman, “Bu süreçte tüm vatandaşlarımıza önemli sorumluluklar düşüyor. Maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda taviz vermeyelim. Bu süreci ancak birlikte alacağımız önlemlerle atlatabiliriz. Dikkatli olalım, yetkililerden gelecek uyarıları hassasiyetle uygulayalım” ifadelerini kullandı.

Sincan Belediyesi Zabıta ekipleri de salgına karşı tedbiri elden bırakmıyor. Pazar yerleri başta olmak üzere birçok işyerinde denetimlere katılan ekipler işletme sahiplerine ve vatandaşlara gerekli uyarıları yaparak bilgilendirmelerde bulunuyor.