Su deposu 3 aşamalı temizlendi | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 03:04

Su deposu 3 aşamalı temizlendi

CUMAYERİ BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON EKİPLERİ TARAFINDAN İLÇENİN SU İHTİYACININ KARŞILANDIĞI SU DEPOSU FİZİKSEL, KİMYASAL VE BİYOLOJİK OLARAK ÜÇ AŞAMALI OLARAK TEMİZLENDİ.

Su deposu 3 aşamalı temizlendi
Son Güncelleme :

28 Kasım 2020 - 10:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/su-deposu-3-asamali-temizlendi/26361/" title="facebook">

DÜZCE(İHA) – Cumayeri Belediyesi su ve kanalizasyon ekipleri tarafından ilçenin su ihtiyacının karşılandığı su deposu fiziksel, kimyasal ve biyolojik olarak üç aşamalı olarak temizlendi.

Cumayeri Belediyesi ekipleri su deposunun 6 aylık periyodik bakımı yaptı. Su ve kanalizasyon ekipleri tarafından fiziksel, kimyasal ve biyolojik olarak üç aşamada gerçekleştirilen çalışmalarda önce depo zemininin temizliği yapıldı. Depoların içi ve dışı, sağlığa zararlı olmayan dezenfektan ile temizlendi. Çatlak veya sorunlu alanlar elden geçirilirken depo içindeki su, tahliye edilerek kontrolden geçirildi. Temizliği tamamlanan su depolarının son kontrolü yapılarak tekrar faaliyete sunuldu. Ekipleri bu işlemleri 6 ayda bir yeniliyor.